Themes - Twenty Nineteen - en to hu translation catalogue (73 entries)

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><br><span class="post-title">%title</span>
hu: <span class="meta-nav">Kategória:</span><br><span class="post-title">%title</span>

[ctx: post]
en: Featured
hu: Kiemelt

note: translators: %s: WordPress version.
en: Twenty Nineteen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
hu: A Twenty Nineteen használatához legalább a WordPress 4.7 verziója szükséges, de jelenleg a %s verzió van használatban. A frissítést követően zavartalanul folytatható a megkezdett munka.

en: Back
hu: Vissza

en: More
hu: Bővebben

en: Apply a filter to featured images using the primary color
hu: Szűrő alkalmazása a kiemelt képekhez az elsődleges szín használatával

en: Apply a custom color for buttons, links, featured images, etc.
hu: Egyéni szín alkalmazása a gombokhoz, hivatkozásokhoz, kiemelt képekhez, stb.

[ctx: primary color]
en: Custom
hu: Egyéni

[ctx: primary color]
en: Default
hu: Alapértelmezett

en: White
hu: Fehér

en: Light Gray
hu: Világosszürke

en: Dark Gray
hu: sötétszürke

en: Huge
hu: Hatalmas

en: Large
hu: Nagyméretű

en: Normal
hu: Normál

en: Small
hu: Kicsi

en: Footer Menu
hu: Lábrész menü

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
hu: Teljes méret

en: Page
hu: Oldal

en: Add widgets here to appear in your footer.
hu: A lábrészben megjelenó widgeteket itt adjuk hozzá.

en: Footer
hu: Lábrész

en: Primary Color
hu: Elsődleges szín

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hu: Elnézést, nem találunk a keresési feltételekhez igazodó eredményt. Másik kulcsszóval, kifejezéssel újra kellene kezdeni egy keresést.

en: Nothing Found
hu: Nincs megfelelő találat

note: translators: 1: Link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
hu: Készen állunk az első bejegyzés közzétételére? <a href="%1$s">Kezdőlépések</a>.

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Pages:
hu: Oldal:

en: Skip to content
hu: Tartalomhoz

en: Social Links Menu
hu: Közösségi hivatkozások menü

en: Comments are closed.
hu: A hozzászólások jelenleg nem engedélyezettek ezen a részen.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hu: A keresett oldal nem található.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
hu: Úgy tűnik, ezen a helyen nem található amit kerestünk. Talán egy újabb keresés segíthetne.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hu: Úgy tűnik, nem találtuk meg amit kerestünk. :) Talán, egy újabb keresés segíthetne...

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
hu: Köszönjük %s!

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
hu: <span class="screen-reader-text">"%s"</span> bővebben

en: Next Post
hu: Következő bejegyzés

en: Top Menu
hu: Felső menü

en: Previous Post
hu: Korábbi bejegyzés

en: No comments
hu: Nincs hozzászolás

note: translators: %d: Number of comments.
en: %d Comment | %d Comments
hu[0]: %d hozzászólás
hu[1]: %d hozzászólás

en: View more posts
hu: További bejegyzések megtekintése

note: translators: %s: Post author.
en: Published by %s
hu: Szerző: %s

en: Previous post:
hu: Előző bejegyzés:

en: Next post:
hu: Következő bejegyzés:

en: Older posts
hu: Korábbi bejegyzés

en: Newer posts
hu: Újabb bejegyzés

en: Tags:
hu: Címke:

en: Posted in
hu: Kategória:

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
hu: <span class="screen-reader-text"> on %s</span> bejegyzéshez itt lehet hozzászólni

en: Posted by
hu: Szerző:

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
hu: Y. F

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
hu: Y.

en: Archives:
hu: Archívum:

note: translators: %s: Taxonomy singular name.
en: %s Archives:
hu: %s aerchívum:

en: Post Type Archives:
hu: Archívum bejegyzés-típus:

en: Daily Archives:
hu: Napi archívum:

en: Monthly Archives:
hu: Havi archívum:

en: Yearly Archives:
hu: Éves archímum,

en: Author Archives:
hu: Szerző archív bejegyzése:

en: Tag Archives:
hu: Címketár:

en: Category Archives:
hu: Kategória tár:

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Comments
hu: Hozzászólás

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
hu[0]: %1$s hozzászólás a(z) &ldquo;%2$s&rdquo; című bejegyzéshez
hu[1]: %1$s hozzászólás a(z) &ldquo;%2$s&rdquo; című bejegyzéshez

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
hu: Egy hozzászólás a(z) &ldquo;%s&rdquo; című bejegyzéshez

en: Leave a comment
hu: Egy jó hozzászólás jó lenne

en: Join the Conversation
hu: Csatlakozás a társalgáshoz

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólás rendszer-moderációra várakozik.

en: Edit
hu: Szerkesztés

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
hu: %1$s - %2$s

note: translators: %s: Comment author link.
en: %s <span class="screen-reader-text says">says:</span>
hu: %s <span class="screen-reader-text says">szerint:</span>

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
hu: <span class="screen-reader-text">%s</span> szerkesztés
